,, Cukierek albo psikus!” – Bal Halloween Email

W dniu 30.X.2014r. w grupie Krasnoludków nie brakowało dobrego humoru i radości. Każde dziecko tego dnia przyszło do przedszkola przebrane za czarownice, nietoperze, dynie a nawet pojawił się duch. W   tym dniu odbyło się wiele ciekawych zabaw związanych z tym świętem

Na początek przeszliśmy barwnym halloweenowym korowodem po wszystkich grupach w przedszkolu do Pani dyrektor i Pań kucharek. Próbowaliśmy przestraszyć nasze panie z przedszkola, które wykupywały się cukierkami – w myśl powiedzenia „Cukierek albo psikus”. Potem Krasnoludki bawiły się przy muzyce, uczestniczyły w zabawach „Mumia”, „Taniec z miotłą”, „Balony z zadaniami”. Na koniec z naszymi paniami wykonaliśmy straszne lampiony z dyni.

Chociaż tradycja Halloween przyszła do nas zza oceanu w latach 90-tych ubiegłego wieku, to sprawia dzieciom dużo radości i uśmiechu.
A przecież w wychowaniu o to chodzi, aby dostarczać dzieciom powodów do radości i zabawy. Myślę, że nam się to udało, co widać na załączonych zdjęciach.

 

Poprawiony: środa, 12 listopada 2014 16:44
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 126 gości 

Tylko dla pracowników