Pamiętamy o tych, którzy odeszli…- grób Nieznanego Żołnierza. Email

 

29.10.2014r., przed zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, dzieci z grupy Krasnoludki i Słoneczka, udały się na cmentarz w celu zapalenia zniczy przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Nasze dzieci z wielkim przejęciem maszerowały przez cmentarz podziwiając palące się znicze na grobach, a także z zaangażowaniem oraz zachowując się bardzo ostrożnie stawiały zapalone znicze pod pomnikiem. Ten spacer na pewno pozostanie na długo w ich pamięci...  :) Zapaliliśmy znicze i wspomnieliśmy tych, którzy odeszli.

"Palą się znicze...
Przypominają, że ktoś odchodzi, inni zostają.
Pośród cmentarzy, cichych uliczek,
jak wierna pamięć – palą się znicze..."


Ryszard Przymus „Znicze”

 

Poprawiony: środa, 12 listopada 2014 16:47
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości 

Tylko dla pracowników