"Pożegnanie jesieni" - impreza przedszkolna Email

W dniu 17-11-2014r. w naszym przedszkolu odbyło się symboliczne pożegnanie jesieni. "Pani Jesień" przeczytała dzieciom list od wiewiórki, która prosiła przedszkolaków, aby pamiętały o zwierzętach zimą, dokarmiając ich. Przedszkolaki wykazały się swoją wiedzą na temat jesieni rozwiązując zagadki i odpowiadając na pytania w quizie "Co wiemy o jesieni?" . Wszystkie grupy zaprezentowały umiejętności wokalno-taneczne prezentując się w przygotowanych piosenkach i tańcach. Zwinność i sprawność dzieci prezentowały w różnych konkurencjach sportowych. Za wspaniałą zabawę "Pani Jesień" podziękowała przedszkolakom wręczając każdej grupie koszyk jabłek.

 

Poprawiony: środa, 19 listopada 2014 13:05
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

Tylko dla pracowników