,, Cudowna lampa Alladyna"- wycieczka do Teatru. Email

Kontakt ze sztuką jest jednym z najwspanialszych sposobów rozwijania zdolności dzieci.

Dnia 19 listopada wybraliśmy się na wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora w Lublinie. Towarzyszyła nam grupa ,, Słoneczka."

Obejrzeliśmy przedstawienie pt. ,, Cudowna lampa Alladyna". Była to wzruszająca opowieść o chłopcu, który swoim sprytem i zdrowym rozsądkiem odmienił swój los. Dzieci wspaniale bawiły się na przedstawieniu, które bardzo im się podobało. Wyjazdowi towarzyszyła radosna atmosfera. Dzieci  również miały okazję do obejrzenia Starego Miasta, Bramy Krakowskiej oraz Zamku Królewskiego.

Nie możemy się już doczekać kolejnego wyjazdu!

 

Poprawiony: wtorek, 02 grudnia 2014 13:29
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

Tylko dla pracowników