Święto Pluszowego Misia Email

25 listopada obchodzimy "Światowy Dzień Pluszowego Misia". W naszym przedszkolu także odbyło się "Święto Pluszowego Misia", przygotowane we współpracy z Panią Basią W. z  Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęcznej. Tego dnia  dzieci przyszły ze swoimi ulubionymi pluszowymi misiami. Wszystkie grupy zaprezentowały swoje umiejętności wokalno - recytatorskie (wiersze, piosenki) oraz rozwiązywały zagadki. Przedszkolaki wykazały się dużą sprawnością ruchową podczas różnych zabaw  "Korale dla misia", "Łowienie rybek", "Misiowe skoki", "Ucieczka przed pszczółką", "Toczenie piłki noskiem". Uroczystości towarzyszyła miła i radosna atmosfera. W ramach podziękowania za wspaniałą zabawę dzieci dostały to co misie lubią najbardziej - pyszny słodki miodek!

Poprawiony: niedziela, 30 listopada 2014 09:33
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 133 gości 

Tylko dla pracowników