,,W świecie czarów i fantazji" - zabawa andrzejkowa Email

28.11.2014 w zaczarowany świat magii i wróżb przeniosły się wszystkie dzieci  z Naszego przedszkola. Na zabawę przybyły Andrzejkowe Wróżki i przyfrunęły nietoperze, które przyniosły listy od Czarownicy z Łysej Góry z zadaniami dla przedszkolaków. Każda z grup miała zadanie lub wróżbę do wykonania takie jak: Jagódki -„Kwiat prawdę ci powie”, Krasnoludki i Motylki -,, Kim będziesz w przyszłości”, Muchomorki        i Słoneczka - ,, Kto zostanie szybkim biegaczem” , a Skrzaty wróżyły z bucików. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach  z repertuaru dziecięcego.

Na koniec Andrzejkowe Wróżki przy swoich stanowiskach przy pomocy rekwizytów przepowiadały dzieciom przyszłość, m.in. jaki zawód będą wykonywać , ile prezentów przyniesie Mikołaj, czy też czego powinny się wystrzegać oraz wróżyły z serc. Nie zabrakło ustawiania bucików  i tradycyjnego lania wosku.

Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.

 

Poprawiony: niedziela, 30 listopada 2014 09:30
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 127 gości 

Tylko dla pracowników