Spotkanie z łęczyńską poetką Email

25 marca 2015r. grupa "Muchomorki" gościła znaną poetkę panią Marię Kieres-Kramek.

Na spotkanie zaproszone zostały dzieci z grupy "Krasnoludki" oraz "Słoneczka". Pani Maria przybliżyła dzieciom swoją twórczość literacką. Przeczytała książeczkę "Przygody sierżanta dzika." Dzieci z ciekawością i zainteresowaniem słuchały dziecięcej poezji oraz chętnie dzieliły się swoimi wrażeniami. Przedszkolaki miały możliwość porozmawiania z p. Marią, zadawania jej pytań np. skąd bierze natchnienie do pisania wierszy, opowiadań.

Na zakończenie "Muchomorki" zaprezentowały naszemu gościowi oraz koleżankom i kolegom "Legendę o łęczyńskim dziku" autorstwa p. Marii.

Dzieci podziękowały gościowi za interesujące spotkanie.

Poprawiony: wtorek, 14 kwietnia 2015 19:54
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Tylko dla pracowników