"Starsze siostry"- spotkanie z gimnazjalistami Email

Nasze przedszkole współpracuje z Gimnazjum nr 1 w Łęcznej. 13 marca po raz trzeci odwiedziły nas gimnazjalistki w ramach programu "Starsze siostry". Dziewczyny działają w szkolnym klubie wolontariatu oraz kole teatralno-recytatorskim i kole rękodzieła.

Na program składa się cykl 4 spotkań z grupami 5-cio, 6-latków z naszego przedszkola. W czasie spotkań dziewczyny czytały maluchom bajki oraz wykonywały z nimi różne ćwiczenia dydaktyczne. Hasłem przewodnim spotkania było – słoneczko. Wszyscy świetnie się bawili. Przedszkolaki z entuzjazmem wykonywały wszystkie zadania i były bardzo rozczarowane gdy przyszedł czas pożegnania. Dzieci nie mogą doczekać się kolejnej wizyty.

Poprawiony: niedziela, 03 maja 2015 21:46
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 

Tylko dla pracowników