Nauczyciele dzieciom: "Kruk w cudzych piórkach" Email

23 kwietnia w naszym przedszkolu gościliśmy po raz kolejny grupę parateatralną "Nauczyciele dzieciom".

Aktorzy wystąpili w przedstawieniu pt. "Kruk w cudzych piórkach". W role leśnych ptaków wcieliły się nauczycielki z łęczyńskich przedszkoli. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie oraz śledziły losy tytułowego kruka.

Wśród występujących osób dzieci bez problemu rozpoznały swoje panie w obsadzie: Papuga - pani Dyrektor Katarzyna G., Orzeł - pani Agnieszka D., Łabędź - pani Anna G.D., Sowa - pani Dorota Cz. B., Nimfa - pani Renata P.

Występy grupy teatralnej budzą duże zainteresowanie, dlatego też na widowni gościli rodzice naszych przedszkolaków oraz pan Burmistrz Teodor Kosiarski i kierownik ZOSiP pan Stefan Mitura. Dziękujemy wszystkim występującym aktorom za pozytywne emocje i przypomnienie że piękny jest ten, kto po prostu jest sobą.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 4480 gości 

Tylko dla pracowników