Międzyprzedszkolny Konkurs Języka Angielskiego Email

29.04.2015 r. w Szkole Podstawowej w Piasecznie odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Języka Angielskiego ANGLOFUN.

Konkurs adresowany był do przedszkolaków z terenu powiatu łęczyńskiego.  Celem  konkursu było sprawdzenie umiejętności językowych 5- latków oraz propagowanie wczesnej edukacji językowej w formie zabawy.
Nasze przedszkole reprezentowały Zuzia Demczuk oraz Natalia Tatarczak z grupy Muchomorki, dziewczynki wykazały się dużą wiedzą, a także świetnie poradziły sobie ze stresem związanym z rywalizacją. Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Życzymy dalszych sukcesów.

Poprawiony: poniedziałek, 11 maja 2015 07:26
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1552
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9612
mod_vvisit_counterW tym miesiącu57042
mod_vvisit_counterWszystkich2348242

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 169 gości 

Tylko dla pracowników