III miejsce w Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej Email

23 maja 2015 na hali sportowej Górnika Łęczna odbyła się po raz trzeci Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa pod hasłem "Duży i mały to sportowiec doskonały".

Organizatorami tej imprezy sportowej było Przedszkole Publiczne nr 3 oraz GKS Górnik Łęczna S.A. Patronat honorowy objął Burmistrz Miasta Łęczna Pan Teodor Kosiarski. W zawodach wzięło udział 6 łęczyńskich przedszkoli. Każde przedszkole wytypowało swoją drużynę składającą się z 12 dzieci w wieku 5-6 lat . Przedszkolaki rywalizowały w siedmiu sportowych konkurencjach.

Nasze przedszkole było reprezentowane przez: Kubę J., Kubę S., Wiktorię, Madzię, Przemka, Olę, Karola, Alana, Michała, Szymona, Paulinkę, Kubę G. Nasze dzieci wykazały się dużą sprawnością fizyczną i umiejętnością współdziałania w grupie. Nasi dzielni sportowcy zdobyli zaszczytne III miejsce, puchar, medale, dyplomy i niespodzianki. Największą jednak nagrodą dla dzieci była możliwość uczestniczenia w zawodach i niesamowity doping ze strony kibiców.

Drodzy rodzice, dziękujemy za pomoc i za to, że trzymaliście za nas kciuki. Ten puchar należy się wszystkim.

Dziękujemy Rodzicom za wspaniały doping, a organizatorom za super zabawę!

Poprawiony: poniedziałek, 25 maja 2015 16:55
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1599
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9659
mod_vvisit_counterW tym miesiącu57089
mod_vvisit_counterWszystkich2348289

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 196 gości 

Tylko dla pracowników