Jagódki w teatrze Email

Dnia 21 maja odbyła się wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Lublinie.

Widowisko „Pyza na polskich dróżkach” - oparte na poemacie Hanny Januszewskiej i ludowych piosenkach, pochodzących z różnych regionów kraju, jest barwną, roztańczoną i rozśpiewaną lekcją polskiej geografii, historii i przyrody. To dzięki fascynującym przygodom Pyzy „Jagódki” mogły poznać tradycje, zwyczaje i sztukę ludową.

Wyjazd do teatru to wychowanie przez sztukę – dziecko widzem. Celem wycieczki było poznanie i przestrzeganie przez dzieci zasad kulturalnego zachowania się podczas oglądania przedstawienia: nagradzanie brawami, nieprzeszkadzanie, spokojne oglądanie, powstrzymywanie gwałtownych reakcji emocjonalnych, ale też integracja grupy i zdobycie nowych, pozytywnych wrażeń.

Dziękujemy p. Borowiec i p. Antoniewskiej za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 105 gości 

Tylko dla pracowników