Lektorzy Centrum Helen Doron czytają "Muchomorkom" Email

W dniu 15 maja 2015 r. grupa "Muchomorki" gościła w Bibliotece Głównej w Łęcznej na spotkaniu "Hello My World" zorganizowanym z okazji Tygodnia Bibliotek, który obchodzony jest w tym roku pod hasłem "Wybieram bibliotekę".

Kampania "Hello My World" to wielkie przedsięwzięcie, którego celem jest ratowanie ginących gatunków zwierząt, w szczególności orangutanów. Na spotkaniu lektorka Centrum Helen Doron p. Agata Dymel-Mikiciuk opowiadała dzieciom o tym, jak ważne jest ratowanie orangutanów. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć filmik, poznały słownictwo niezbędne do zrozumienia słuchanego tekstu. Były zabawy ruchowe oraz wspólne zaśpiewanie piosenki, specjalnie dla orangutanów, aby im pomóc.

Na zakończenie dzieci otrzymały kolorowanki oraz ulotki informacyjne.

Dziękując za bardzo interesujące spotkanie "Muchomorki" wręczyły paniom samodzielnie wykonane zakładki do książek.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Tylko dla pracowników