Występy przedszkolaków podczas Jarmarku Łęczyńskiego 2015 Email

31 maja nasze Przedszkolaki wystąpiły na wielkiej scenie podczas Jarmarku Łęczyńskiego.

Przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Grupa "Słoneczka" zaprezentowała się w piosence "Na plaży" i "Bursztynek”oraz grupa "Jedyneczki" w utworze "Najważniejsze nasze zdrowie". 4-latki z grupy "Jagódki" pokazały układ wokalno-taneczny pt. "Skrzat Jagódka”. Grupa "Krasnoludki” wystąpiła z tańcem "Yesh lanu taish”, a "Muchomorki” zaprezentowała swój talent w tańcu "Rock around the clock” oraz układzie wokalno-tanecznym "Nudzi mi się”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy zaprezentowanych umiejętności i zdolności !

Poprawiony: niedziela, 07 czerwca 2015 20:55
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj1683
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9743
mod_vvisit_counterW tym miesiącu57173
mod_vvisit_counterWszystkich2348373

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 238 gości 

Tylko dla pracowników