Przedszkola czas już minął... Email

19 czerwca dzieci z grup "Słoneczka", "Muchomorki" i "Krasnoludki" po raz ostatni wystąpiły na przedszkolnej scenie.

Tegoroczni absolwenci uroczystość zakończenia roku przedszkolnego otworzyły tańcząc "Poloneza". Rodzice z dumą i podziwem patrzyli na swoje pociechy. Dzieci składały podziękowania wszystkim osobom które pomagały im pokonywać trudności i rozwijały zainteresowania: Pani Dyrektor - Kasi, wszystkim paniom nauczycielkom, woźnym i kucharkom, rytmiczce - Pani Renacie, logopedzie - Pani Dorocie, psychologowi - Pani Patrycji. Przedszkolaki doceniły pracę Pań kucharek, Pani intendent - Ani, złotą rączkę Pana Bernarda i poświęcenie Pani Basi z biblioteki. Nawet deszczowa pogoda nie zdołała zepsuć tej ważnej uroczystości. Pozostała część artystyczna oraz wręczenie dyplomów i książek zakupionych przez Radę Rodziców odbyła się w poszczególnych salach.

Gratulujemy Rodzicom wspaniałych dzieci a naszym Absolwentom życzymy samych sukcesów w szkole.

Poprawiony: środa, 24 czerwca 2015 21:35
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości 

Tylko dla pracowników