"W krainie pszczół"- spotkanie z pszczelarzem Email

24 września „Słoneczka” uczestniczyły w zajęciu edukacyjnym dotyczącym pszczół i ich roli w środowisku naturalnym.

Dużą atrakcją dla dzieci była możliwość zobaczenia ulika pokazowego z żywymi pszczołami, stroju pszczelarza i jego narzędzi. Przedszkolaki poznały różne rodzaje produktów pszczelich - miały możliwość degustować miód na wafelkach, który bardzo im smakował (nie trzeba było nikogo namawiać).

Na koniec spotkania odbył się "egzamin", z którym dzieci świetnie sobie poradziły - odpowiedziały na wszystkie pytania, co potwierdziło, że dzieci dobrze słuchały naszego gościa. W nagrodę otrzymały upominki - pałeczki niekapki do miodu. Było bardzo ciekawie i słodko…

Poprawiony: niedziela, 11 października 2015 16:22
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości 

Tylko dla pracowników