"Moja pierwsza wizyta w kinie" Email

6 października 2015 r. grupa Krasnoludków wybrała się do kina w Lublinie.

W ramach programu prowadzonego przez Multikina, pod nazwą "Moja pierwsza wizyta w kinie" mieliśmy okazję zobaczyć na czym polega praca osób obsługujących kino. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od zwiedzania sal kinowych, pomieszczeń pracowniczych i zaplecza projekcyjnego, gdzie każdy mógł przymierzyć specjalny strój, który się zakłada przy wymianie lamp.

Potem zaproszono nas na seans bajek z dawnych lat w odnowionej wersji. Obejrzeliśmy między innymi "Reksia", "Przygody Baltazara Gąbki"  oraz " Mała Myszka". Na sam koniec czekała na dzieci jeszcze jedna atrakcja, mogliśmy zobaczyć jak produkuje się popcorn oraz Pani Magda zaprosiła nas na degustacje.

Od tej pory, będziemy stałymi bywalcami kina.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 151 gości 

Tylko dla pracowników