Z wizytą w Komendzie Policji Email

Dnia 14.10.2015 r. grupa "Krasnoludków" i "Słoneczek" wybrała się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Celem spotkania było zapoznanie ze specyficzną pracą policji oraz utrwalenie zasad bezpiecznego poruszania się po ulicach. Najważniejsze informacje o ruchu drogowym przekazały dzieciom panie policjantki.

Dużą atrakcją dla dzieci było zwiedzanie budynku komendy. Przedszkolaki zobaczyły także "cele" oraz poznały strzelnicę, gdzie mogły chętne dzieci przy pomocy Pani policjantki spróbować swoich sił. Wysłuchały też policyjnych porad dotyczących bezpieczeństwa oraz sposobów unikania zagrożeń związanych ze spotkaniem z nieznajomym.

To był dzień pełen wrażeń, z pewnością dzieci długo będą go pamiętały.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 126 gości 

Tylko dla pracowników