Wycieczka na stadion GKS "Górnik" Łęczna Email

16 października 2015 r. Krasnoludki wraz z grupą Słoneczek i Muchomorków udały się na stadion GKS Górnik Łęczna, aby spotkać się z żeńską drużyną piłkarską.

Na początku przedszkolaki zwiedziły cały stadion oraz wszystkie pomieszczenia klubu, z których na co dzień korzystają zawodniczki. Dzieci były bardzo zadowolone z ochotą wszystko oglądały i dotykały. Bardzo dużo radości sprawił dzieciom pobyt na hali sportowej, gdzie mogły pograć w piłkę oraz uczestniczyć w różnych konkurencjach sportowych razem z zawodniczkami drużyny żeńskiej GKS "Górnik" Łęczna.

Na koniec naszej wizyty, zostaliśmy mile obdarowani balonikami, odblaskami i lizaczkami. W ramach podziękowania za mile spędzony czas wręczyliśmy dyplom z podziękowaniami i słodką niespodziankę.

Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie i życzymy wielu sukcesów sportowych.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 177 gości 

Tylko dla pracowników