Jesienne warsztaty u "Skrzatów" Email

19 października 2015 r w grupie Skrzatów odbyły się warsztaty jesienne z udziałem rodziców pt. "Dziwadełka z darów jesieni".

Na początku naszego spotkania dzieci losowały emblematy wiewiórki, grzybka, listka, jeżyka, które od razu przydzielały do odpowiedniej grupy, gdzie wraz z rodzicami wykonywały różnorodne zadania takie jak : porządkowanie liści, czy smakołyków wiewiórki. Skrzaty uczyły również swoich rodziców piosenek, które śpiewają w przedszkolu oraz różnych tańców np. "Jesienny taniec". Pod koniec dzieci wraz z rodzicami mogli wykonać z darów jesieni  rożne ludziki, dziwadełka, cudaczki.

Rodzice wraz z dziećmi wykazali się dużą pomysłowością oraz zaangażowaniem.                                                    

Twórczej pracy towarzyszyła radość tworzenia, dzieci były dumne, że pracują z rodzicami, a rodzice przypomnieli sobie młodsze beztroskie lata. Wykonane prace zostały wyeksponowane w galerii prac plastycznych na korytarzu. Forma warsztatów dla rodziców to okazja do integracji, do wspólnej pracy i zabawy z dzieckiem.

Poprawiony: środa, 21 października 2015 22:22
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości 

Tylko dla pracowników