Wizyta Pani Policjantki Email

19 października 2015 r. w naszym przedszkolu gościliśmy Panią Policjantkę, która odwiedziła naszą grupę i grupę "Jagódek”.

Funkcjonariuszka przeprowadziła z nami rozmowę na temat bezpieczeństwa dzieci na drogach. Przypomniała nam między innymi o tym jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas osoba obca. Najbardziej zainteresowały nas opowiadania o codziennej pracy Policjantów. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że ten zawód niesie za sobą wiele zagrożeń. Policjantka wzbudziła w nas takie zaufanie, że już nie będziemy mieli wątpliwości do kogo zgłosić się o pomoc w razie niebezpieczeństwa. Bardzo dziękujemy Pani Policjantce, za przybliżenie nam tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta oraz za przypomnienie nam tych bardzo ważnych informacji, na temat naszego bezpieczeństwa.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 119 gości 

Tylko dla pracowników