Dzień Dziecka w Wiosce Indiańskiej Email

Dnia 1 czerwca 2016 z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej „TOPAI” w Olszance.

Topai w języku Indian oznacza słoneczny dzień - i właśnie w słoneczny dzień mogliśmy na kilka godzin przenieść się w świat wodzów, szamanów, tipi, wigwamów i totemów.

Dużo dowiedzieliśmy się o życiu Indian, o ich tradycjach, domach, o tym, czym się żywili, jaką rolę w ich życiu pełniła muzyka. Nawet zaklinaliśmy deszcz, aby jak najdłużej sprzyjała nam piękna pogoda. Potem był czas na szaleństwo na trampolinie, dmuchańcach oraz w basenie z piłkami. Nie zabrakło również różnorodnych konkurencji zręcznościowych. Uczyliśmy się strzelać z łuku, rzucać oszczepem, musieliśmy pokonać niezwykle trudny tor przeszkód oraz zmierzyć się w łowieniu ryb. Następnie zaprzyjaźniliśmy się z mieszkańcami wioski -€“ kózkami, oślicą oraz konikami, których mogliśmy pokarmić. Na zakończenie wybraliśmy się na polowanie na bizona, które zakończyło się sukcesem!

Był to dla nas dzień pełen wrażeń i niezapomnianych wspomnień, które z pewnością na długo zapamiętamy!

Poprawiony: środa, 08 czerwca 2016 14:13
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 148 gości 

Tylko dla pracowników