"Cudownych Rodziców mam" - Dzień Mamy i Taty Email

Kto jest dla nas cenniejszy ponad naszych Rodziców, nie ma takiego skarbu, który mógłby zastąpić Mamę i Tatę szczególnie w tym najmłodszym wieku.

09 czerwca 2016 r. dzieci z grupy "Skrzaty" z okazji Dnia Mamy i Taty przygotowały uroczystość. Na początku przedszkolaki pięknie wyśpiewały życzenia, wyrecytowały wierszyki Smile oraz pięknie  zatańczyły z pomponami do utwory muzycznego "Dla Elizy". Następnie wręczyły Rodzicom wykonane własnoręcznie kwiatuszki - dla mamy oraz medale -€“ dla taty. Spotkanie  uwieńczone było również słodkim poczęstunkiem.

Na zakończenie Rodzice wraz ze swymi pociechami oraz nauczycielkami bawili się przy dziecięcych utworach muzycznych Smile
Zabawy nie było końca Smile

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 186 gości 

Tylko dla pracowników