Dzień Mamy i Taty w "Krasnoludkach" Email

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto Rodziny. Ta wyjątkowa uroczystość w naszej grupie obyła się 10 czerwca 2016 r.

Grupa „Krasnoludków” ofiarowała zaproszonym gościom wiosenną łąkę z życzeniami w postaci teatrzyku pt. "Grymaśna stokrotka". Dzieci w strojach kwiatów i owadów składały życzenia swoim najbliższym. Rodzice w ogromnym skupieniu i wzruszeniu słuchali życzeń i powydziwiali program artystyczny w wykonaniu swoich pociech i niejedna łezka pojawiła się w rodzicielskim oku.

Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej radości.

Poprawiony: czwartek, 16 czerwca 2016 22:18
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 163 gości 

Tylko dla pracowników