Wycieczka do Manufaktury Słodyczy Cukier- Lukier Email

zmień

Jagódki, aby poznać tajniki powstawania słodkich lizaków i cukierków, 07 czerwca 2016 wyruszyły na wycieczkę do najbardziej cukierkowego miejsca w Lublinie - Manufaktury Słodyczy „Cukier Lukier”.

W tej mini fabryce słodkości przedszkolaki zobaczyły, jak przygotowuje się masę na cukierki i lizaki i zapoznały się z procesem zabarwiania oraz nadawania słodyczom wybranych smaków. Ponadto miały też niepowtarzalną szansę stać się na krótką chwilę małymi cukiernikami i stworzyć własnoręcznie pięknego i pysznego lizaka o gruszkowym smaku. Tak smakowitej i słodkiej wyprawy jeszcze nie było!

 
mod_vvisit_counterDzisiaj1376
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5261
mod_vvisit_counterW tym miesiącu36297
mod_vvisit_counterWszystkich2673282

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 193 gości 

Tylko dla pracowników