„Mój dom - bez alkoholu” - rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego Email

Dnia 24 maja 2016r. podczas festynu rodzinnego, rozstrzygnięto organizowany przez nauczycielki: Annę Mokijewską-Sadło, Barbarę Wiśniewską, Urszulę Pytkę i Bożenę Brzezicką przedszkolny konkurs plastyczny „Mój dom – bez alkoholu” w ramach projektu o profilaktyce antyalkoholowej "Mój dom – bez alkoholu".

Na konkurs wpłynęło 16 prac z wszystkich grup przedszkolnych. Jury konkursu uwzględniając bardzo wysoki poziom artystyczny zgłoszonych prac miało ogromny problem z wybraniem tych najlepszych, postanowiło więc nie przyznawać miejsc lecz nagrodzić dyplomami i nagrodami rzeczowymi wszystkich uczestników konkursu.

Bardzo dziękujemy małym artystom oraz ich Rodzicom za udział i zaangażowanie. Wystawę prac można podziwiać na holu oraz na stronie internetowej naszego przedszkola.

Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Miasta Łęczna. Dziękujemy !!!

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 149 gości 

Tylko dla pracowników