„Mój dom - bez alkoholu” - rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego Email

Dnia 24 maja 2016r. podczas festynu rodzinnego, rozstrzygnięto organizowany przez nauczycielki: Annę Mokijewską-Sadło, Barbarę Wiśniewską, Urszulę Pytkę i Bożenę Brzezicką przedszkolny konkurs plastyczny „Mój dom – bez alkoholu” w ramach projektu o profilaktyce antyalkoholowej "Mój dom – bez alkoholu".

Na konkurs wpłynęło 16 prac z wszystkich grup przedszkolnych. Jury konkursu uwzględniając bardzo wysoki poziom artystyczny zgłoszonych prac miało ogromny problem z wybraniem tych najlepszych, postanowiło więc nie przyznawać miejsc lecz nagrodzić dyplomami i nagrodami rzeczowymi wszystkich uczestników konkursu.

Bardzo dziękujemy małym artystom oraz ich Rodzicom za udział i zaangażowanie. Wystawę prac można podziwiać na holu oraz na stronie internetowej naszego przedszkola.

Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Miasta Łęczna. Dziękujemy !!!