Koncert dla Rodziców z okazji "Dnia Mamy i Taty" Email

14-06-2016 r. w naszej grupie odbył się "Dzień Mamy i Taty".

Wszystkie przedszkolaki recytowały wiersze i wspólnie śpiewały piosenki dla Rodziców. Był również pięknie wykonany taniec i śpiewane przez dzieci i panie "Sto lat". Przedszkolaki i panie pracujące w grupie złożyły dla Rodziców najserdeczniejsze życzenia a dzieci dodatkowo wręczyły wykonane prezenty. Przedszkolaki za piękny występ otrzymały gromkie brawa. Dla dzieci i naszych gości-Rodziców był słodki poczęstunek: ciasto, owoce.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz za bardzo dobrą współpracę przez cały rok.

Poprawiony: poniedziałek, 20 czerwca 2016 16:07
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 142 gości 

Tylko dla pracowników