„Minął przedszkolny okres wesoły…” -„Słoneczka” i „Krasnoludki” pożegnały przedszkole Email

Dnia 23.06.2016 r. o godz. 13.00 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego dla dzieci z grupy „Słoneczka” i „Krasnoludki”.

Odchodzące do szkoły dzieci zatańczyły poloneza, a potem w artystycznej formie podziękowały za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie p. Dyrektor, swoim Nauczycielkom, wszystkim Pracownikom obsługi oraz Rodzicom. W zamian, oprócz całusów i uścisków, otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola i upominki zakupione przez rodziców. Pani Dyrektor wręczyła również, przygotowane przez wychowawczynie, podziękowania dla rodziców, którzy w ciągu całego pobytu dzieci w przedszkolu najaktywniej wspierali działalność naszej placówki.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok i cały pobyt w przedszkolu, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Życzymy Dzieciom wielu sukcesów w szkole i wspaniałych, bezpiecznych wakacji.

 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 190 gości 

Tylko dla pracowników