"Kopciuszek" - teatrzyk kukiełkowy w Przedszkolu Email

W piątek wszystkie przedszkolaki miały okazję obejrzeć teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem pt. „Kopciuszek” w wykonaniu grupy teatralnej ,, Nauczyciele -€“ dzieciom” składającej się nauczycielek z naszego przedszkola: dyr. K. Gańska, A. Mokijewska-Sadło, A. Dubaj, A. Gomuła-Dobosz, A. Bukszyńska, O. Kosakowska.

Kukiełki przeniosły dzieci w świat Kopciuszka, którą spotykały różne przygody. Cała historia jak na baśń przystało zakończyła się bardzo szczęśliwie. Przedstawienie wywoływało u dzieci uśmiech i zaciekawienie.

Na zakończenie dzieci gromkimi brawami podziękowały aktorom za spektakl oraz piękne, kolorowe lalki, które swą grą uświetniły przedstawienie.

Poprawiony: wtorek, 28 czerwca 2016 20:24
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 152 gości 

Tylko dla pracowników