Spotkania z leśnikami w przedszkolu Email

W ramach projektu ekologicznego "Eko-Przedszkolaki" w naszym przedszkolu zostały zorganizowane  spotkania z pracownikami Poleskiego Parku Narodowego - leśnikami.

W spotkaniach wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne. Nasi goście w sposób ciekawy i przystępny dla małych słuchaczy przekazywali treści ekologiczne i przyrodnicze związane z tematem "Jakie jest znaczenie zwierząt w życiu człowieka?".Przedszkolaki oglądały filmy o różnorodnej florze i faunie występującej w PPN. Panowie leśniczy przekazali dzieciom wiadomości i ciekawostki o zwierzętach i roślinach, które można spotkać i zobaczyć zwiedzając park. Przedszkolaki wykazały się również wiedzą związaną z przyrodą odpowiadając na różne pytania.

Serdecznie dziękujemy Panom leśniczym za spotkanie.


Projekt finansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w LubliniePoprawiony: czwartek, 22 września 2016 18:55
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 148 gości 

Tylko dla pracowników