ZOSTAŃ PRZYJACIELEM ZWIERZĄT PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 11 października 2016 11:57

Nasze przedszkole wychodzi z inicjatywą wsparcia „Lubelskiego Animalsu”.
Organizujemy coroczną zbiórkę karmy, ręczników, koców, misek, podkładów itp.
Akcja trwa do końca stycznia. Koordynator akcji: Agnieszka Dubaj i Olga Kosakowska

Lubelski Animals” to przede wszystkim ludzie. Ludzie z pasją, kochający bezwzględnie zwierzęta, chcący zarażać innych miłością do psów, kotów i innych zwierząt bez względu na ich wygląd, rasę czy umaszczenie…”

W styczniu 2019 roku p. Agnieszka Dubaj i Olga Kosakowska również chcąc zarażać miłością oraz empatią do zwierząt zorganizowały w naszej placówce już po raz kolejny zbiórkę darów na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami „Lubelski Animals”. Tym razem nasze przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami także okazali swoje dobre serce i hojnie wsparli naszą akcję.

Udało nam się zgromadzić: 6 kocy, 6 kołder, ręczniki i ściereczki, 2 miski, 19 dużych puszek karmy mokrej, 9 małych puszek karmy mokrej, kiełbasę, 8 paczek psich przysmaków, 12 kg suchej karmy i 1 zabawkę. 01.02.2019 delegacja z grupy „Słoneczka” – Adam K., oraz Miłosz T. wraz z p. Agnieszką i Olgą dostarczyły zebrane dary do Stowarzyszenia.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom
za zaangażowanie i wsparcie akcji !!!!

Poprawiony: wtorek, 05 marca 2019 17:03
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

Tylko dla pracowników