14 listopada - obchody Światowego Dnia Cukrzycy Email

W dniu 14 listopada nasze przedszkole przyłączyło się do obchodów Światowego Dnia Cukrzycy pod hasłem „Cukrzyca - skierujmy na nią oczy, okażmy jej serce”.

W związku z tym, że do przedszkola uczęszcza dwoje dzieci z cukrzycą typu 1 nasze przedszkole postawiło sobie za cel zwiększanie świadomości wśród dzieci i rodziców na temat pierwszych objawów cukrzycy, zachowania w przypadku hipoglikemii (niedocukrzenia) oraz hiperglikemii (przecukrzenie).

Tego dnia przedszkolaki z grupy „Muchomorki” oraz „Krasnoludki” miały okazję obejrzeć film „Cukrzyca - przewodnik dla rówieśników”, gazetkę na temat cukrzycy oraz obserwować jak przebiega pomiar cukru u jednego z naszych „cukiereczków”.

 

Poprawiony: sobota, 19 listopada 2016 20:31
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj2381
mod_vvisit_counterW tym tygodniu12372
mod_vvisit_counterW tym miesiącu78335
mod_vvisit_counterWszystkich1940552

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 221 gości 

Tylko dla pracowników