16 listopada - Międzynarodowy Dzień Tolerancji
16 listopada - Międzynarodowy Dzień Tolerancji Email

16 listopada dzieci z naszego przedszkola brały udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Tolerancji. Tego dnia Pani Olga i Wiola przywitały dzieci w strojach hinduski oraz Indianki. Niektóre dzieci również miały okazję wcielić się w role przedstawicieli innych krajów oraz kultur. Dzieci czynnie brały udział w zajęciach, zapoznały się z filmem edukacyjnym Urodziny Maćka - krótka historia o tolerancji. Ponadto dowiedziały się, że ludzie są różni. Mają różne pochodzenie, kolor skóry i wyznają różne religie. Jedni są wysocy, drudzy niscy, bogaci, biedni, wysportowani, starsi, młodsi, chorzy czy nieśmiali. Każdy człowiek ma różne wady i zalety ale wszyscy są wyjątkowi i należy się wzajemnie szanować.

Podsumowaniem zajęć było rozdanie wszystkim grupom kolorowanek o tematyce tolerancji.

Wystawę najpiękniejszych prac będziemy mogli podziwiać w grudniu.

Poprawiony: niedziela, 20 listopada 2016 20:29
 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 154 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj384
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4066
mod_vvisit_counterW tym miesiącu17228
mod_vvisit_counterWszystkich1580799