Festiwal Talentów ,, Pory Roku - Zima" Email

24 lutego 2017 r odbył się w naszym, przedszkolu już po raz drugi, wewnątrz przedszkolny "Festiwal Talentów Pory Roku - ,, Zima".

Tego dnia w sali Muchomorków Elza wraz z siostrami Śnieżynkami przywitała wszystkie dzieci oraz ich panie wierszem ,, Biała Zima”.

Jako pierwsze na scenę wkroczyły utalentowane przedszkolaki  z grupy Skrzaty ze scenką teatralną ,, Zima”  jako drudzy swoje umiejętności zaprezentowały dzieci z grupy Jagódki w tańcu do piosenki ,, Zimowa poleczka” oraz teatralne w scence ,, Śniadanie bałwanka”. Następnie na scenie powitaliśmy Muchomorki, którzy swój talent taneczny przedstawili w tańcu  "Wszędzie biało” oraz zdolności recytatorskie w wierszu ,,Zima”. Swoje talenty muzyczne i teatralne  zaprezentowały również uzdolnione dzieci z grupy Motylki w scence teatralnej pt. " Zima  ” oraz w piosence pt. "Bałwan na 102”. W Słoneczkach są również utalentowane dzieci, które zaprezentowały swoje zdolności teatralne w scence pt. ,, Jak Pani Zima Bałwanka w lesie zostawiła”. Najstarsza reprezentacja przedszkolaków z grupy Krasnoludki pokazała talent muzyczno - taneczny w piosence " Bitwa na śnieżki” oraz recytatorski w wierszu pt.,, Śniegowy bałwanek”.

Na koniec Pani Dyrektor wręczyła nagrody wszystkim uczestnikom festiwalu, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Dziękujemy! Organizatorkami festiwalu były nauczycielki Anna Mokijewska-Sadło, Agnieszka Dubaj oraz Anna Gomuła – Dobosz.

Gratulujemy wszystkim dzieciom wspaniałych talentów, Festiwal uważamy za udany!

Poprawiony: poniedziałek, 27 lutego 2017 18:26
 

NASZE GRUPY

mod_vvisit_counterDzisiaj953
mod_vvisit_counterW tym tygodniu9226
mod_vvisit_counterW tym miesiącu59700
mod_vvisit_counterWszystkich1845175

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 208 gości 

Tylko dla pracowników