MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ Email

"Mamo, tato, wolę wodę!"

Nasze Przedszkole w roku szkolnym 2016/2017 przystąpiło do Programu edukacyjnego „Mamo, tato, wolę wodę!”, który został zainicjowany przez Żywiec Zdrój S.A. w 2009 roku, w trosce o zdrowy rozwój najmłodszych. Jest to jeden z największych programów edukacyjnych skierowanych do przedszkoli w Polsce. Jego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie, zwrócenie uwagi na zagadnienie ochrony środowiska oraz wspieranie rodziców w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych.

Program edukacyjny będzie realizowany w przedszkolu w terminie od 01 marca 2017 roku do 30 czerwca 2017 roku. Zachęcamy do włączenia się do tej edycji programu, aby propagować wśród najmłodszych zdrowe nawyki żywieniowe oraz aby wygrać dla swojej placówki atrakcyjne nagrody. Wspólnie z bohaterami: Zosią, Krzysiem i Zdrojkiem chcemy wykształcić u dzieci nawyk sięgania po wodę. To dzięki niej szybko regenerujemy utracone siły i jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania.

Z myślą o rodzicach i ich pociechach powstał serwis internetowy www.wolewode.pl zawierający kompendium wiedzy o zdrowym żywieniu i rozwoju dzieci, z zabawami i grami, zachęcającymi najmłodszych do picia wody.

Koordynatorem programu ,, Mamo, tato, wolę wodę” w naszym przedszkolu jest pani Anna Mokijewska-Sadło.

 

NASZE GRUPY

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 263 gości 
mod_vvisit_counterDzisiaj1837
mod_vvisit_counterW tym tygodniu4894
mod_vvisit_counterW tym miesiącu27293
mod_vvisit_counterWszystkich1624026