Jagódki

Grupa "Jagódki"

Grupa "Jagódki" - 4-latki - liczy 25 dzieci, w tym 16 dziewczynek i 9 chłopców. Codziennie pełni radości i zapału przychodzimy do przedszkola, gdzie czujemy się swobodnie oraz bezpiecznie.  Wszyscy chętnie bierzemy udział w zajęciach dydaktycznych, szybko przyswajając sobie nowe wiadomości i umiejętności.

W czasie wolnym dziewczynki preferują zabawy w kąciku kuchennym oraz rysowanie i malowanie. Chłopcy natomiast chętnie manipulują klockami, wznosząc przeróżne budowle. Dzieci starają się być dla siebie miłe, koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Zawsze dbamy    o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu.

Dwa razy w tygodniu uczymy się języka angielskiego. Dużo radości sprawiają nam wycieczki, spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii.

Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek. Bardzo się cieszymy, że tworzymy tak wesołą i zgraną grupę.

Przedstawiamy nasze Panie, które codziennie uśmiechem nas witają, o nasze bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój dbają.

NAUCZYCIELKI:

mgr Urszula Pytka