Talenty

Nasze przedszkole - Szkołą Odkrywców Talentów

Niezmiernie nam miło poinformować Państwa, że nasze Przedszkole w roku szkolnym 2015/2016 zostało wyróżnione tytułem: Szkoły Odkrywców Talentów.

Tytuł ten nadawany jest przez Ministra Edukacji Narodowej placówkom, które w szczególny sposób odkrywają, promują a także rozwijają zainteresowania oraz zdolności swoich podopiecznych.  Wszystko to znajduje swoje potwierdzeni i odzwierciedlenie w osiągnięciach dzieci i nauczycieli. Otrzymane wyróżnienie jest uhonorowaniem wieloletniej, systematycznej współpracy naszych uczniów i nauczycieli. Dla „młodych talentów” rozwijanie zdolności to z pewnością wielka przygoda, ale też wysiłek i ciężka praca. Wspieramy naszych przedszkolaków, aby mogli dzielić się zainteresowaniami, umiejętnościami oraz aby mogli  realizować swoje pasje i ambicje. Nauczyciele z pasją pracują ze swoimi wychowankami. Prowadzą nieodpłatne kółka zainteresowań: tańca.

Nasze przedszkole od kilku lat podejmuje działania, ekologiczne, prozdrowotne, artystyczne - szczególnie teatralne oraz muzyczno –taneczne i plastyczne, czytelnicze i sportowe. Nasze dzieci uczestniczą w przeglądach, festiwalach, imprezach ogólnomiejskich i środowiskowych, konkursach miejskich i ogólnopolskich, gdzie mają okazję zaprezentować swoje zdolności.

Z dumą śledzimy losy naszych wychowanków, których sukcesy na arenie ogólnopolskiej są potwierdzeniem celowości działań podejmowanych przez nasze przedszkole.

Nasze Przedszkole jest miejscem, gdzie nasi podopieczni mogą odkrywać i rozwijać swoje uzdolnienia. Dzieci wchodzą w świat wiedzy rozwijając swoje predyspozycje, pasje i zainteresowania.

Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi

Nasze przedszkole - Szkołą Odkrywców Talentów

Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi

Filtr tytułów     Wyświetl:
# Tytuł artykułu Data Odsłony
1 Festiwal Talentów "Pory Roku Wiosna-Lato" wtorek, 04 lipca 2017 124
2 Zespół „Roztańczone Jedyneczki” kończy rok szkolny 2016/2017 sobota, 24 czerwca 2017 289
3 III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Tańca "Tanecznym Krokiem Budzimy Wiosnę" piątek, 12 maja 2017 148
4 Zajęcia taneczne kółka "Roztańczone Jedyneczki" - taniec z tęczową wstążką piątek, 12 maja 2017 141
5 Zespół "Roztańczone Jedyneczki" z tańcem "Smerfetka" na Obchodach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu czwartek, 27 kwietnia 2017 151
6 Zespół "Roztańczone Jedyneczki" umilał tańcem Przegląd Poezji "W Krainie Dziecięcej Fantazji" wtorek, 28 marca 2017 177
7 Festiwal Talentów ,, Pory Roku - Zima" niedziela, 26 lutego 2017 226