Talenty

Nasze przedszkole - Szkołą Odkrywców Talentów

Niezmiernie nam miło poinformować Państwa, że nasze Przedszkole w roku szkolnym 2015/2016 zostało wyróżnione tytułem: Szkoły Odkrywców Talentów.

Tytuł ten nadawany jest przez Ministra Edukacji Narodowej placówkom, które w szczególny sposób odkrywają, promują a także rozwijają zainteresowania oraz zdolności swoich podopiecznych.  Wszystko to znajduje swoje potwierdzeni i odzwierciedlenie w osiągnięciach dzieci i nauczycieli. Otrzymane wyróżnienie jest uhonorowaniem wieloletniej, systematycznej współpracy naszych uczniów i nauczycieli. Dla „młodych talentów” rozwijanie zdolności to z pewnością wielka przygoda, ale też wysiłek i ciężka praca. Wspieramy naszych przedszkolaków, aby mogli dzielić się zainteresowaniami, umiejętnościami oraz aby mogli  realizować swoje pasje i ambicje. Nauczyciele z pasją pracują ze swoimi wychowankami. Prowadzą nieodpłatne kółka zainteresowań: tańca.

Nasze przedszkole od kilku lat podejmuje działania, ekologiczne, prozdrowotne, artystyczne - szczególnie teatralne oraz muzyczno –taneczne i plastyczne, czytelnicze i sportowe. Nasze dzieci uczestniczą w przeglądach, festiwalach, imprezach ogólnomiejskich i środowiskowych, konkursach miejskich i ogólnopolskich, gdzie mają okazję zaprezentować swoje zdolności.

Z dumą śledzimy losy naszych wychowanków, których sukcesy na arenie ogólnopolskiej są potwierdzeniem celowości działań podejmowanych przez nasze przedszkole.

Nasze Przedszkole jest miejscem, gdzie nasi podopieczni mogą odkrywać i rozwijać swoje uzdolnienia. Dzieci wchodzą w świat wiedzy rozwijając swoje predyspozycje, pasje i zainteresowania.

Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi

Nasze przedszkole - Szkołą Odkrywców Talentów

Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi

Filtr tytułów     Wyświetl:
# Tytuł artykułu Data Odsłony
1 Maja i Zuzia nagrodzone w konkursie plastycznym poniedziałek, 08 stycznia 2018 115
2 "Krasnoludki" na Przeglądzie Poezji "W krainie Pluszowego Misia" piątek, 01 grudnia 2017 461
3 Występ "Krasnoludków" na festiwalu talentów "Mam talent" piątek, 01 grudnia 2017 550
4 Festiwal Talentów "Pory Roku Wiosna-Lato" wtorek, 04 lipca 2017 136
5 Zespół „Roztańczone Jedyneczki” kończy rok szkolny 2016/2017 sobota, 24 czerwca 2017 308
6 III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Tańca "Tanecznym Krokiem Budzimy Wiosnę" piątek, 12 maja 2017 162
7 Zajęcia taneczne kółka "Roztańczone Jedyneczki" - taniec z tęczową wstążką piątek, 12 maja 2017 153