Skrzaty

MY JESTEŚMY SKRZATY MAŁE,

PRZEDSZKOLAKI DOSKONAŁE!

Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu, mamy po 3 lata. Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.
To wszystko naprawdę nie jest łatwe dla nas, rozpoczynających przedszkolną przygodę, dlatego każdy nasz sukces nagradzany jest pochwałą i brawami.

Przedstawiamy nasze Panie, które dbają o nasze bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój.

NAUCZYCIELKI:
mgr Anna Mokijewska-Sadło
mgr Maria Jaszuk
mgr Olga Kosakowska
mgr Katarzyna Gańska

POMOC NAUCZYCIELA:
p. Elżbieta Szymczuk

PRACOWNIK OBSŁUGI:
p. Olga Grosiak

KONSULTACJE INDYWIDUALNE:

mgr Anna Mokijewska-Sadło - czwartek godz. 15.30- 16.00

Filtr tytułów     Wyświetl: