Muchomorki

Grupa "Muchomorki" liczy 25 osób, siedmiu wspaniałych i wysportowanych chłopców oraz osiemnaście sympatycznych i uzdolnionych dziewczynek.

W roku szkolnym 2019/ 2020 opiekę nad grupą sprawują przemiłe i kompetentne panie:

nauczycielki:
mgr Agnieszka Dubaj,
mgr Maryla Jaszuk

pomoc:
Marzena Juszczyk

pracownik obsługi:
Anna Marek

W naszym przedszkolu jest wspaniale!

Codziennie spotykamy się w naszej „muchomorowej” sali, w której bawimy się lalkami, autami, tworzymy wspaniałe budowle z klocków, układamy puzzle, a także możemy coś ugotować w kąciku kuchennym. Wiemy, że zabawki są dla wszystkich dzieci, dlatego staramy się nimi dzielić. W grupie uczymy się samodzielności i współdziałania z koleżankami i kolegami. Razem się bawimy, śpiewamy, tańczymy, rysujemy, malujemy. Chętnie poznajemy różne bajki i ciekawostki. Nikt z nas nie nudzi się, ponieważ codziennie dzieje się coś nowego. Z chęcią uczymy się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Ogromną radość sprawiają nam zabawy na placu i spacery w ogródku przedszkolnym (jeśli pogoda nam na to pozwala). Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. Każdego dnia uczymy się nowych czynności, zdobywamy cenne umiejętności i stajemy się bardziej samodzielni. Mamy dopiero po 3 i 4 lata, wiele rzeczy robimy po raz pierwszy. Może nie wszystko nam wychodzi, ale bardzo się staramy.

W środy i piątki po angielsku rozmawia z nami pani mgr Estera Libiszewska a w każdy czwartek odwiedza pani Barbara Wójcik - kustosz Miejsko- Gminnej Biblioteki w Łęcznej.

"Muchomorki" to radosne i ciekawe świata dzieciaki, są zgraną grupą, w której każdy czuje się ważny i potrzebny, a nauka sprawia im wiele przyjemności.

Konsultacje:
Środa – 15.00-15.30 - pani Marylka