Konkurs plastyczny na plakat ,ALKOHOL - NIE CHCEMY GO W DOMU” w ramach Projektu Antyalkoholowego

Utworzono dnia 06.05.2021

Dnia 29 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat ,,Alkohol- nie chcemy go w domu” adresowany do dzieci i rodziców z Przedszkola Publicznego nr 1 w Łęcznej.

Celem konkursu była:

• Promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji przez upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych;
  • Zainspirowanie kreatywności dzieci w procesie zdobywania różnorodnych umiejętności życiowych.

W konkursie wzięło udział 9 przedszkolaków wraz z rodzicami. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały podziękowania oraz zostały nagrodzone.

GRATULUJEMY !!!

I miejsce -  Martyna Wiśniewska - lat 5

II miejsce - Eliza Miszczuk - lat 5

III miejsce – Maria Piotrowska - lat 3

Wyróżnienie – Aleksander Wiącek – lat 3

Michał Janowski – lat 5

Urszula Brzozowiec – lat 5

Martyna Gliniewicz – lat 5

Alicja Wawrzycka – lat 5

Szymon Radczak – lat 3

UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD ODBYŁO SIĘ 30 KWIETNIA 2021 ROKU

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DZIECIOM ORAZ RODZICOM BIORĄCYM UDZIAŁ W KONKURSIE ZA OGROMNE ZAANGAŻOWANIE I TWÓRCZĄ PRACĘ.

Wystawę pokonkursową można obejrzeć w holu przedszkola.

Konkurs plastyczny na plakat ,ALKOHOL- NIE CHCEMY GO W DOMU” w ramach Projektu Antyalkoholowego

Utworzono dnia 06.05.2021, 00:50