Podsumowanie III Konkursu Logopedycznego „Dmuchamy - w ruch wprawiamy”

Utworzono dnia 02.04.2023

30 marca odbyło się podsumowanie III Konkursu Logopedycznego „Dmuchamy - w ruch wprawiamy” zorganizowanego przez Panią Logopedę Agnieszkę Dybich.

W konkursie wzięło udział 11 dzieci, a powstało 16 prac!

Jury przyznało I i II miejsca w trzech kategoriach wiekowych, zaś każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz drobne upominki. Uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością. Zostały wykonane boiska do gry w piłkę nożną, tory przeszkód, najróżniejsze postacie z gumowych rękawiczek, latające pszczółki, rakiety, smoki, huczące sowy, a także zabawki, polegające na wdmuchnięciu puszków do celu.

Lista Laureatów:

KATEGORIA WIEKOWA 3-LATKI

I m-ce Alicja D.

KATEGORIA WIEKOWA 4-LATKI

I m-ce ex aequo Leon S.

I m-ce ex aequo Gabriela W.

II m-ce Bartłomiej S.

KATEGORIA WIEKOWA 5-LATKI

I m-ce Kacper G.

II m-ce Natalia W.

Dziekujemy za udział również:

Bartoszowi Ch. z Muchomorów,

Fabianowi W. z Krasnoludków

oraz Marii P., Aleksandrowi W., Franciszkowi K. ze Słoneczek.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Podczas wręczania nagród wszystkie dzieci mogły zaprezentować swoją zabawkę oddechową, zademonstrować pozostałym uczestnikom, jak działa, w jaki sposób można usprawiać aparat artykulacyjny, oddechowy i fonacyjny.  Wszystkie zabawki posłużą jako pomoc do zajęć logopedycznych realizowanych w przedszkolu. Dziękujemy rodzicom za motywowanie dzieci i pomoc w wykonaniu prac.

Szczególne podziękowania składam na ręce Rady Rodziców Przedszkola Publicznego nr 1 oraz Pana Tomasza Kwiatkowskiego – właściciela Księgarni – za współfinansowanie nagród do Konkursu!

Agnieszka Dybich

Podsumowanie III Konkursu Logopedycznego „Dmuchamy - w ruch wprawiamy”

Utworzono dnia 02.04.2023, 23:21