Podsumowanie Konkursu Logopedycznego „Obszerna Szafa”

Utworzono dnia 10.06.2020

Szanowni Rodzice! Drogie dzieci!

Na przełomie lutego i marca 2020 roku zorganizowałam dla wszystkich dzieci naszego Przedszkola Konkurs Logopedyczny. Zadanie polegało na wykonaniu pracy plastycznej, która przedstawiałaby szafę wraz z zawartością. Przedmioty znajdujące się w szafie miały zawierać trudne głoski, takie jak sz, ż, cz, dż lub s, z, c, dz.

W Naszym Przedszkolu troje Przedszkolaków wzięło udział w konkursie! Należą się im wielkie brawa i szczególne podziękowania. Otrzymują je:

• Natalia L. z grupy „Słoneczka”

• Filip Ch. z grupy „Słoneczka”

• Łucja T. z grupy „Słoneczka”

Kochane Dzieci!

Wasze prace są przepiękne! Zostały wykonane zgodnie z regułami konkursu. Zaskoczyła mnie różnorodność zastosowanych technik. Stosowałyście kredki, flamastry, wycinanki, pojawiał się też ozdobny brokat.

Wasze szafy były najróżniejsze:

• zawierały części ubrań czy nakryć głowy (np. szaliki, rękawiczki, koszule, kapelusze)

• były miejscem przechowywania zabawek lub różnych sprzętów (taczka, szczotka)

• w niektórych ukryły się nawet zwierzęta (jaszczurka, ważka, ptaszek, pszczoła)

W szafach znajdowały się wieszaki, półki, liczne przegródki. Cieszę się, że czerpałyście z własnych doświadczeń! Domyślam się, że takie właśnie szafy znajdują się w Waszych domach.

Wszystkie prace były wyjątkowe, dlatego na każdego z Was czeka kolorowy dyplom oraz garść upominków.

Dziękuję Wam i Rodzicom za zaangażowanie i chęć wzięcia udziału!

Młodszych Przedszkolaków już dzisiaj zapraszam do kolejnego Logopedycznego Konkursu za rok!

Prace konkursowe można zobaczyć na stronie Przedszkola.
Zapraszam do galerii!

Agnieszka Dybich

Podsumowanie Konkursu Logopedycznego „Obszerna Szafa”

Utworzono dnia 10.06.2020, 20:44