Zajęcia Indywidualne II semestr

Utworzono dnia 06.06.2022

Prezentuję Państwu fotorelację z indywidualnych zajęć logopedycznych, które odbywały się w II semestrze na naszym Przedszkolu. Podczas zajęć systematycznie ćwiczyliśmy nad oddechem, siłą oraz długością wydechu, prawidłowym torem oddechowym, usprawnialiśmy motorykę artykulacyjną, percepcję słuchową oraz słuch fonematyczny. Powyższe ćwiczenia przygotowały nas do wywołania i utrwalania głosek, nad którymi pracowaliśmy w bieżącym roku. Ponadto na zajęciach logopedycznych Przedszkolaki doskonaliły sprawność językową i komunikacyjną, udoskonalili rozumienie i nadawanie komunikatów, wzbogacali słownictwo czynne i bierne oraz usprawniali motorykę małą.

Ćwiczenia logopedyczne mają charakter zabawowy, uwzględniają indywidualne możliwości uczniów oraz podążają za ich zainteresowaniami.

Dziękuję Dzieciom i Rodzicom za owocną współpracę!

Agnieszka Dybich - Logopeda

Zajęcia Indywidualne II semestr