Ogólnopolska Akcja Góra Grosza 2019

Utworzono dnia 26.02.2020

W dniach od 25.11.2019r. do 02.01.2020r. w naszym przedszkolu odbyła się zbiórka pieniędzy w ramach ogólnopolskiej Akcji Góra Grosza. Jest to akcja organizowana w szkołach i przedszkolach w całej Polsce i ma charakter dobroczynny. Celem jest zebranie środków na pomoc dzieciom, ktore z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się w swoim rodzinnym domu. Fundusze przeznaczone są na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.
Nasi wychowankowie i ich rodzice nie pozostali obojetni na krzywdę dzieci i chętnie się do tej akcji przyłączyli. Wsparliśmy Towarzystwo Nasz Dom.

UDAŁO NAM SIĘ ZEBRAĆ ŁĄCZNIE: 211,02 zł

14.01.2020r. wysłaliśmy paczki z zebranymi pieniążkami. Udział w akcji pozwolił przedszkolakom uzmysłowić , że oddając chociażby jeden grosz, można pomóc innym realizować jego marzenia i pomóc w trudnej sytuacji życiowej. W ten sposób udzieliliśmy wsparcia dzieciom z różnych form pieczy zastępczej.

Wszystkim darczyńcom serdecznie DZIĘKUJEMY.