Buziaki dla Mamy i Taty

Utworzono dnia 10.06.2021

„Buziak, buziak dla mamusi od syneczka i córusi

Buziak, buziak dla tatusia od córeczki i synusia”

To słowa piosenki która dała się słyszeć w całym przedszkolu
10 czerwca 2021r.

Z okazji szczególnego święta którym jest bez wątpienia  Dzień Mamy i Taty, małe „Jagódki” przygotowały dla swoich rodziców wspaniałą niespodziankę. Piosenką, wierszem i tańcem dzieci wyraziły uczucia jakimi obdarzą swoich rodziców. Oczywiście nie obyło się bez łez wzruszenia i gorących uścisków.

Mamusie i tatusiowie są ważnymi członkami każdej rodziny. Dzieci   w wieku przedszkolnym są żywym przekazem stosunków społecznych panujących w swoich rodzinach. Często bawią się w dom, przyjmują rolę rodziców. Swoimi gestami, zachowaniem i słowami podkreślają ich ważność i mądrość.   Dzieci są pełne uczuć, miłości i szacunku do swoich najbliższych. Można w nich doszukiwać się wielu mądrości życiowych, które są przekazywane młodemu pokoleniu.

Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy.

Buziaki dla Mamy i Taty

Utworzono dnia 10.06.2021, 21:00