Kicia Kocia mówi "Dzień dobry" - realizacja 2 zadania Ogólnopolskiego projektu "Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy

Utworzono dnia 03.11.2022

Jagódki wykonały kolejne zadanie z realizowanego Ogólnopolskiego projektu "Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy". Tym razem dzieci wysłuchały opowiadania pt." Kicia Kocia mówi "Dzień dobry", została przeprowadzona pogadanka nt. dlaczego oraz w jakich sytuacjach należy używać pozdrowień. Dzieci poznały przepis Kici Koci na poprawienie humoru tym, co się smucą. Następnym punktem naszych zajęć były Kiciowe powitanki", wspólnie ustaliliśmy nasz codzienny, poranny sposób powitania. Razem zaśpiewaliśmy piosenkę " Dzień dobry" oraz określiliśmy jakiego powitania użyjemy w stosunku do danej osoby (nauczyciel, babcia, dziadek, lekarz, mama, tata). Na koniec Jagódki wspólnie wykonały uśmiechniętą buźkę z mozaiki geometrycznej.

Utworzono dnia 03.11.2022, 00:43