"Kicia Kocia. To moje!"- realizacja kolejnego zadania z ogólnopolskiego projektu „Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy”

Utworzono dnia 20.03.2023

W ramach realizowanego projektu przedszkolaki wysłuchały książeczki Anity Głowińskiej "Kicia Kocia. To moje!". Pozycja ta jest ważna i pouczająca dla wszystkich dzieci, które mają problem z dzieleniem się np. zabawkami. Razem z Kicią Kocią uczyliśmy się, dlaczego  dzielenie się z innymi, to taka ważna umiejętność. Jagódki dowiedziały się, dlaczego w określonych sytuacjach powinny zachować się zgodnie z przyjętymi zasadami, i jak umiejętnie postępować, aby nawiązywać bliższe relacje z innymi dziećmi.

Utworzono dnia 20.03.2023, 23:18