Spotkanie integracyjne na plebanii

Utworzono dnia 23.06.2021

W Dniu Ojca - 23 czerwca, w ramach katechezy, grupa Krasnoludki została zaproszona przez księdza Tomasza do parafii Św. Marii Magdaleny w Łęcznej. Najpierw ksiądz pokazał przedszkolakom odnowioną świątynię - oprowadził ich po kościele, pokazał ołtarze, chrzcielnicę, konfesjonały, zakrystię a także chór. Następnie udaliśmy się na plebanię, gdzie dzieci zostały poczęstowane, przygotowanymi przez mamy: Panią Karolinkę i Panią Małgosię grillowanymi kiełbaskami, pyszną szarlotką - upieczoną przez babcię Filipka i ekologicznymi truskawkami. Dzieci były zachwycone wycieczką i przygotowanymi dla nich atrakcjami.

Bardzo dziękujemy Księdzu Tomaszowi za zaproszenie a Pani Karolince i Pani Małgosi za pomoc w zorganizowaniu spotkania.

Spotkanie integracyjne na plebanii

Utworzono dnia 23.06.2021, 23:53