Dzień Dziecka w Krasnoludkach

Utworzono dnia 01.06.2022

„Uśmiech dziecka największym skarbem…”

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który tak bardzo zawsze czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu, dzieci powinny być uśmiechnięte, zadowolone i szczęśliwe, wszystkim zależy, by zapewnić maluchom atrakcje i sprawić niespodzianki. W naszym przedszkolu ten wspaniały dzień, dzieci świętowały  31 maja i dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować imprezę  na świeżym powietrzu w ogrodzie przedszkolnym. Czekało na dzieci mnóstwo atrakcji.
Były dmuchane zjeżdżalnie, tańce przy muzyce wśród kolorowych baniek mydlanych, siłownia, film - bajka, popcorn oraz słodki poczęstunek.  Roześmiane buzie, podskoki w rytmie muzyki, wesołe rozmowy, świadczyły o tym, że jest świetnie!!! Impreza dostarczyła wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. I choć składaliśmy już życzenia wszystkim Przedszkolakom w dniu Ich święta, powtórzymy:

Drogie Dzieci! Życzymy Wam radości i uśmiechu nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale przez cały rok! Niech każdy Wasz kolejny dzień będzie niesamowity i wyjątkowy!

Dzień Dziecka w Krasnoludkach

Utworzono dnia 01.06.2022, 23:19