Krasnoludki na Pikniku Rodzinnym w Jedlance

Utworzono dnia 23.05.2022

20 maja dzieci z grupy „Krasnoludki” udały się razem z rodzicami na Piknik Rodzinny do Jedlanki - Ośrodek „Leśna Ryba”. Był to Piknik z okazji Dnia Mamy i Taty. Na początku przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie przed rodzicami. Mówiły wiersze, śpiewały piosenki, a na zakończenie wspólnie z rodzicami zatańczyły taniec „Belgijkę”. Dzieci wręczyły swoim rodzicom upominki, które wcześniej zrobiły w przedszkolu.

Następnie witane przez Indianina  ruszyły do Wioski Indiańskiej, gdzie wykonywały pióropusze, strzelały do tarczy z łuku, tańczyły i próbowały z pomocą rodziców rozpalić ogień bez użycia zapałek.

Nie zabrakło atrakcji takich jak: Park Linowy, po którym dzieci przechodziły - to była wspaniała zabawa. Kolejną atrakcją było ognisko, gdzie wspólnie z rodzicami piekły kiełbaski.

Piknik Rodzinny zakończył się wspólnym zdjęciem nad brzegiem jeziora. Był to dzień pełen wzruszeń, przygód, nowych doznań i wspaniałej zabawy.

Krasnoludki na Pikniku Rodzinnym w Jedlance

Utworzono dnia 23.05.2022, 21:47